Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Mědirytina na papíře, 323 x 378 mm, paspartováno, z cyklu Marnotratný syn, datováno 2. pol. 18. stol., vyšlo v Paříži, zhotoveno dle Le Clerca.